• Nederlands
  • English
A. van der Hof Kabelfabriek B.V.
Ziel 1
4704RS Roosendaal
Stuur ons een e-mail
info@hofkabelfabriek.com
Direct contact?
+31 (0)165 - 563 300

Slider

Contact

A. van der Hof Kabelfabriek B.V.
Ziel 1
4704 RS Roosendaal (NB)

Tel. 0165 563 300
Email    info@hofkabelfabriek.com
KvK 20058404
BTW NL004839651B01

Telefonisch bereikbaar

Ma. – vrij. van 08.00 uur t/m 17.00 uur
Za & Zo gesloten

 

Vraag, suggestie of vrijblijvend op zoek naar informatie?

Vul onderstaand contactformulier in en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.




Het team

Heeft u een specifieke vraag? Onze medewerkers staan u voor u al uw vragen klaar!

U kunt ons altijd bereiken via 0165 – 563 300 of middels info@hofkabelfabriek.com / sales@hofkabelfabriek.com.

Of stuur direct een e-mail naar één van onderstaande medewerkers.

Karin van der Hof
Financieel directeur
karin@hofkabelfabriek.com
Mellanie Motz
Operationeel Directeur
mellanie@hofkabelfabriek.com
Peter Konijn
Hoofd R&D en Verkoop
peter@hofkabelfabriek.com
Lian Frijters
Verkoopmedewerkster binnendienst
lian@hofkabelfabriek.com
Marco Pennings
Productie leider & hoofd inkoop
marco@hofkabelfabriek.com
Nicolette ten Hoeve
KAM Coördinator/ administratief medewerker
nicolette@hofkabelfabriek.com
Yvonne Braat
Office Manager
yvonne@hofkabelfabriek.com
Wim Heijblom
Account Manager
wim@hofkabelfabriek.com