• English
  • Nederlands
HOF Kabelfabriek
Ziel 1
4704RS Roosendaal
Stuur ons een e-mail
info@hofkabelfabriek.com
Direct contact?
+31 (0)165 - 563 300

Slide 1
Slide 1
previous arrow
next arrow

Contact

A. van der Hof Kabelfabriek B.V.
Ziel 1
4704 RS Roosendaal (NB)

Tel. 0165 563 300
Email    info@hofkabelfabriek.com
KVK 20058404
BTW NL004839651B01

Telefonisch bereikbaar

Ma. – vrij. van 08.00 uur t/m 17.00 uur
Za-Zo Gesloten

 

Vraag, suggestie of vrijblijvend op zoek naar informatie?

Vul onderstaand contactformulier in en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.






    Het team

    Heeft u een specifieke vraag? Onze medewerkers staan u voor u al uw vragen klaar!

    U kunt ons altijd bereiken via 0165 – 563 300 of middels info@hofkabelfabriek.com / sales@hofkabelfabriek.com.

    Of stuur direct een e-mail naar één van onderstaande medewerkers.

    Jasper Boogert
    Algemeen directeur
    jasper@hofkabelfabriek.com
    Mellanie Motz
    Commercieel manager
    mellanie@hofkabelfabriek.com
    Peter Konijn
    Technisch R&D manager
    peter@hofkabelfabriek.com
    Lian Frijters
    Verkoopmedewerkster binnendienst
    lian@hofkabelfabriek.com
    Marco Pennings
    Operationeel manager
    marco@hofkabelfabriek.com
    Nicolette ten Hoeve
    HSEQ Coördinator
    nicolette@hofkabelfabriek.com
    Yvonne Braat
    Office Manager
    yvonne@hofkabelfabriek.com
    Wim Heijblom
    Account Manager
    wim@hofkabelfabriek.com
    Fiona de Wilde
    Financieel administratief medewerkster
    fiona@hofkabelfabriek.com