• Nederlands
  • English
Ziel 1
4704RS Roosendaal
Stuur ons een e-mail
info@hofkabelfabriek.com
Direct contact?
+31 (0)165 - 563 300

Het team

Heeft u een specifieke vraag? Onze medewerkers staan u voor u al uw vragen klaar!

U kunt ons altijd bereiken via 0165 – 563 300 of middels info@hofkabelfabriek.com / sales@hofkabelfabriek.com.

Of stuur direct een e-mail naar één van onderstaande medewerkers.

Karin van der Hof
Financieel directeur
karin.vanderhof@hofkabelfabriek.com
Mellanie Motz
Operationeel Directeur
mellanie@hofkabelfabriek.com
Peter Konijn
Hoofd R&D en Verkoop
peter@hofkabelfabriek.com
Lian Frijters
Verkoopmedewerkster binnendienst
lian@hofkabelfabriek.com
Marco Pennings
Productie leider & hoofd inkoop
marco@hofkabelfabriek.com
Nicolette ten Hoeve
KAM Coördinator/ administratief medewerker
nicolette@hofkabelfabriek.com
Yvonne Braat
Office Manager
yvonne@hofkabelfabriek.com

Recent nieuws

Van der Hof is gecertificeerd voor de nieuwe ISO 9001:2015

Na lange en hardwerkende dagen zijn we weer gecertificeerd voor de nieuwe ISO 9001:2015. Van der Hof wilt up to date blijven voor alle klanten hierin en echter ook voor onszelf! Dit hadden we vorig jaar al direct opgepakt met de CPR regeling (NEN 8012). We zijn weer trots op al onze werknemers dat dit […]

Lees verder…

Informatie CPR en conversielijst

Het afgelopen jaar heeft A. van der Hof Kabelfabriek B.V. hard gewerkt aan de nieuwe normeringen die vanaf 1 juli 2017 gelden voor gebouw gebonden kabel. Deze Europese regelgeving (bekend onder de naam CPR) wordt in Nederland bekrachtigd in de NEN 8012. Deze norm schrijft voor aan welke eisen een kabel qua brandeigenschappen moet voldoen. […]

Lees verder…

Construction Products Regulation

CPR regels en Norm EN 50575. A. van der Hof Kabelfabriek B.V. is er klaar voor. Samenvatting Sinds 1 juli 2017 moeten alle kabelfabrikanten werken volgens Construction Products Regulation en de Norm EN 50575. Het gaat om CPR-gecertificeerde kabels voor permanente installaties in bouwwerken. Het doel van de CPR is eenduidige informatie te verstrekken over […]

Lees verder…